Zaloguj się

O nas

Firma VISMAG powstała w styczniu 2004 roku.

Początkowo była to działalność w branży budowlanej - handel materiałami budowlanymi. Następnie VISMAG rozpoczął handel maszynami i sprzętem oraz akcesoriami budowlanymi.

Od 2009 roku firma VISMAG poszerzyła swoją ofertę o organizację i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów strzeleckich, a także imprez integracyjnych.

Kolejnym etapem rozwoju firmy było uzyskanie w maju 2013 roku koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych nr B-031/2013 na handel bronią i amunicją oraz technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym. W ramach prowadzonej działalności VISMAG oferuje szeroką gamę broni palnej (bojowej, sportowej, kolekcjonerskiej, myśliwskiej), amunicję, optykę oraz akcesoria strzeleckie.

VISMAG jest bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce firmy Arsenal Firearms, która jest producentem m.in. dwulufowej repliki Colta 1911 czyli AF2011 (pistolet ten był wykorzystywany w filmach np. SPECTRE o przygodach agenta 007 James Bond, Resident Evil: Ostatni rozdział) oraz pistolety STRIKE ONE. W ofercie VISMAG znajdą Państwo również jedyne w swoim rodzaju, ręcznie wykonywane noże Lotar Knives.

Ze względu na to, że strzelectwo i broń są naszą pasją, a także wieloletnim hobby, posiadamy szeroką wiedzę na temat broni oraz znamy potrzeby jej użytkowników: strzelców sportowych, myśliwych, kolekcjonerów, służb mundurowych.

Wyróżnia nas profesjonalna i niestandardowa obsługa Klienta. Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Realizujemy zmówienia nietypowe i indywidualne. Broń i amunicję dostarczamy na terenie całego kraju i nie tylko. Uczestnictwo w naszych szkoleniach gwarantuje nabycie umiejętności skutecznego i bezpiecznego posługiwania się bronią palną. 

Spółka VISMAG powstała w 2016 roku. Została utworzona na bazie dotychczasowego bogatego doświadczenia w koncesjonowanej działalności gospodarczej 
Podstawowym celem, jaki sobie postawili twórcy spółki to oferowanie swoim Klientom krajowym jak i zagranicznym szerokiej gamy produktów z sektora tzw. „obrotu specjalnego”, począwszy od broni strzeleckiej dla klienta indywidualnego a skończywszy na zaawansowanych technologiach militarnych wykorzystywanych przez armie innych państw.
Spółka VISMAG posiada wszelkie uprawniania niezbędne do prowadzenia tak wyspecjalizowanej działalności gospodarczej w tym przede wszystkim koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji (nr B-0001/2017) oraz posiada wdrożony i certyfikowanym Wewnętrzny System Kontroli, który jest niezbędny do uzyskania stosownych zezwoleń na obrót towarami strategicznymi. Niniejsza licencja uprawnia firmę Vismag Sp. z o.o. do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie handlu uzbrojeniem i amunicją oraz produktami przeznaczonymi do celów wojskowych i policyjnych na terytorium Polski. Ponadto zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce nie są wymagane dodatkowe pozwolenia na przywóz w celu importu broni i amunicji do Polski Działalność spółki VISMAG obejmuje również sektor cywilny. Spółka specjalizuje się w handlu specjalistycznymi maszynami przeznaczonymi dla budownictwa drogowego, budowy rurociągów i innych.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.