Zaloguj się

Pistolet VIS 100 M1 – nowość w ofercie

Najnowszy produkt Fabryki Broni "ŁUCZNIK" Radom - pistolet VIS 100 M1 już w naszej ofercie

Pistolet VIS 100 M1 produkowany przez Fabrykę Broni "Łucznik" Radom jest cywilną wersją wojskowego pistoletu VIS 100 wprowadzanego od niedawna do uzbrojenia Sił Zbrojnych RP.

Pistolet VIS 100 M1 zasilany amunicją 9x19 mm charakteryzuje się małą masą, optymalnymi wymiarami, dobrą manewrowością prowadzenia ognia, szybkością użycia oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa. Dostosowany jest do użytkowania zarówno przez strzelców prawo, jak i leworęcznych. Dzięki wymiennym nakładkom posiada ergonomiczny   chwyt   z   możliwością   dopasowanie   wielkości   do  ręki  użytkownika.  Szkielet  broni   wykonano z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminium. Szyna NATO Rail zgodna ze STANAG 4694 przeznaczona do mocowania laserowego wskaźnika celu lub oświetlenia taktycznego zwiększa jego funkcjonalność. Posiada automatyczny bezpiecznik, który chroni przed przypadkowym i przedwczesnym strzałem. Dodatkowo zastosowano tzw. zwalniacz napiętego kurka (decocker). Kształt kabłąka pistoletu umożliwia dogodne posługiwanie się bronią w rękawicach ochronnych zarówno latem, jak i zimą. Kurkowy mechanizm spustowo-uderzeniowy pojedynczego i podwójnego działania (SA/DA), pozwala na szybkie i celne oddawanie strzałów. Pistolet wyposażony jest w światłowodowe, mechaniczne przyrządy celownicze umożliwiające precyzyjne strzelanie. Zasilany jest z dwurzędowych magazynków pudełkowych o pojemności 17 nabojów (15+2). Pistolet przystosowany jest do montażu kolimatora - w tylnej części zamka wykonano frezowane gniazdo do montażu mikrokolimatora (zakryte zaślepką), a w zestawie z pistoletem znajduje się uniwersalna płytka montażowa pasująca do następujących modeli celowników kolimatorowych: Docter/Noblex/JP, Shield RMS, Delta Optical, Burris Fastfire, Vortex Viper i Venom i innych o zbliżonej podstawie.

Link do naszego sklepu internetowego - http://bron-sklep.pl/7-bron-krotka-/17-centralny-zaplon-/1810-vis-100-m1-kal-9-para.html

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.